Home / Współpraca

Współpraca

Aktualny projekt do którego szukam partnerów.

Jestem w trakcie realizacji istotnego dla mnie projektu. Być może jakiś pomysł, inspiracja będzie pasowała do Twojej marki lub konkretnego produktu i będziemy mogli zdziałać coś wspólnie.

W 2019 r. planuję samotną podróż przez trzy kontynenty do Cieśniny Magellana bez korzystania z usług linii lotniczych, ok. 15000 km, w jedną stronę. Przewidywany czas pokonania tego etapu to ok. 6 miesięcy.
Dlaczego akurat tam?
Od kiedy pamiętam bardzo ciągnęło mnie w ten rejon Świata.  Rok 2020 zbiega się z okrągłą rocznicą pięciuset lat od odkrycia Cieśniny Wszystkich Świętych przez Ferdynanda Magellana. Tak sobie pomyślałem, że ciekawie będzie przypomnieć, o tym niesamowitym na ówczesne czasy odkryciu geograficznym i przy okazji podróży oddać należny szacunek temu wielkiemu żeglarzowi, którego uważam za jednego z największych odkrywców wszech czasów.
Plan podróży :
Start rowerem, możliwe że elektrycznym z Wrocławia do Portugalii, przedostanie się do Afryki i przejazd Marokańskim wybrzeżem w okolice Sahary. Następnie przedostanie się jachto-stopem do Brazylii. Rowerowy przejazd wschodnim wybrzeżem Ameryki Południowej do Argentyny i Chile. Tam właśnie, znajduje się Cieśnina Ferdynanda Magellana, która tak bardzo pochłania moje myśli.
Całą podróż planuję opisać na bieżąco, na blogu i vlogu łącznie z relacjami na żywo z różnych ciekawych miejsc.
Moja podróż zakłada minimalny budżet, czyli bez szaleństw, (myślę o kwocie ok. 10 euro dziennie). Planuję zabrać ze sobą namiot oraz sprzęt do przyrządzania posiłków. Noclegi na łonie natury, niekiedy będę nocował w polecanych przez różne osoby miejscach, camping, motel, hotel, znajomi znajomych, itp.
Co będzie przydatne w podróży i co ewentualnie mogę przetestować ?
Rower, sakwy rowerowe, rowerowy napęd elektryczny, cały dodatkowy osprzęt,  dobrej klasy laptop do montażu filmów, sprzęt fotograficzny, filmowy, statywy, mikrofony. Odzież sportowa, turystyczna, obuwie, sztormiak, telefon komórkowy, łączność gsm, satelitarna, internet mobilny, ubezpieczenie podróżne. Może jeszcze coś przychodzi Ci do głowy :). Burza mózgów jest jak najbardziej wskazana. Zastanawiam się również, w każdym razie nie wykluczam opcji, podróży z drugim zapaleńcem. Zapraszam do kontaktu.

Obrazek główny

Jeśli spodobał Ci się ten post i myślisz, że może kogoś zainteresować, będzie mi bardzo miło jeżeli udostępnisz go w którymś ze swoich mediów społecznościowych, dopisując kilka słów od siebie lub wpisując poniższy tekst :

Cieśnina Ferdynanda Magellana czyli aktualny projekt do którego szukam partnerów.